Tandem Atlayış

Herkes için: Tandem Atlayış

Tandem Atlayışı, verilen 15 dakikalık brifing ile başlar. Tecrübeli tandem pilotları eşliğinde 4000 metreden yapılan atlayış sonrası 200 km hızla 45 saniye serbest düşüş gerçekleşir. Daha sonra açılan çift kişilik paraşüt ile Efes Antik Kenti üzerinde süzülürken Ege Denize vuran güneş ve masmavi bir gökyüzü size eşlik edecek.

Bu muhteşem deneyimi asla unutmamanız ve sevdiklerinizle paylaşmanız için, hava kameramanlarımız uçaktan çıkışınızdan yere inişinize kadar atlayışınızı kaydedecek.

Atlayışınız normal şartlar dâhilinde 1 saat içerisinde tamamlanabilen bir aktivite olmasına karşın, meteorolojik şartlar ve diğer rezervasyonlar nedeniyle 1-3 saat bekleyebileceğinizi hatırlatalım.

Spor ayakkabılarınızı unutmayın

Atlayışınızın keyfini çıkarabilmeniz için yanınızda rahat kıyafetler ve spor ayakkabılar getirmeyi unutmayın. Sandaletler, botlar ya da yüksek topuklu ayakkabılar atlayış için uygun değildir.

Tandem atlayış öncesinde katılımcıların TAAHHÜTNAME imzalayarak fiziksel ve zihinsel bir problemleri olmadığını teyit etmeleri gerekmektedir.

Tandem atlayışı yapmak için yaş sınırlaması bulunmamakla birlikte 18 yaşından küçük katılımcılar bir ebeveyninin (kimlik kartı göstermek suretiyle) izni nezdinde atlayış yapabilir. Bu koşul dışında Tandem Atlayışı için gereken koşullar, minimum 45, maksimum 90 kg ağırlığa sahip olmak ve de maksimum 1.90 cm boyunda olmaktır.