O bir kuş, o bir uçak; hayır o bir microlight! THK GökçenHavacılık’ın bir yolcu kapasiteli microlight’larıyla, tecrübeli pilotunuzeşliğinde Ege’nin güzelliklerini gökyüzünden seyredin. Kendi belirleyeceğinizrotayla, dünya harikası Efes Antik Kenti, Meryem Ana Evi, Selçuk Kalesi, Pamucak sahili, Kuşadası yat limanı ayaklarınızın altında kayarken başka hiçkimsenin sahip olamayacağı eşsiz görüntüler çekmenin keyfini çıkarın. Dilerseniz sevdiğiniz biriyle aynı anda yan yana uçmanın sıra dışı heyecanını yaşayın.

Dilerseniz alçak irtifadan uçan, 8 kişilik özel uçakla 30 ya da 60 dakika sürecek, rotasını sizin belirleyeceğiniz gökyüzü gezintileri yapabilirsiniz. Ege’nin tarihi ve doğal güzellikleri üzerinde yapacağınız mavi gezinti için isterseniz kendi koltuğunuzu rezerve edin; isterseniz pilotunuz ve uçağınız sadece siz ve sevdikleriniz için uçsun. Sevgilinize gökyüzünde, sadece ona özel olarak kiraladığınız uçakta evlilik teklif etmeye ne dersiniz?

ÖNEMLİ NOT: Uçuşun gerçekleşmesi, hava şartları ve uçak doluluğuna bağlı olduğundan uçuşunuzu yapmadan en az 2 gün önce mutlaka rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Rezervasyon ve Detaylı Bilgi için:
THK Gökçen Havacılık Selçuk-Efes Hava Meydanı ve Efes Atlayış Merkezi

Adres:
Selçuk Efes Hava Meydanı Selçuk İZMİR

Telefon:
0232 892 64 47 (mavi tur & microlight)
0505 545 21 93 (microlight)

Çalışma Saatleri:
gün doğumu-gün batımı