Подробнее на сайте: https://samsdelairemont.ruhttps://zedconstruct.ruhttps://buildbighouse.ruhttps://sdelaisvoidom.ruhttps://thehousebuilder.ru https://dohomebuild.ruhttps://currenthouse.ruhttps://inedvijimosti.ruhttps://buildthehouse.ru http://repair-yourself.ruhttps://primohouse.ruhttps://fullconstruct.ru https://houseconstruct.ru https://econedvijimosti.ruhttps://daoconstruct.ru

Türkiye Paraşüt Şampiyonası Sona Erdi

Selçuk Efes Havaalanı, Türk Hava Kurumu (THK) 44.Türkiye Paraşüt Şampiyonası´na ev sahipliği yaptı. Şampiyonada dereceye giren paraşütçülere madalya ve takımlara kupa takdim edildi.

Selçuk Efes Havaalanında düzenlenen Şampiyonanın kapanış törenine Selçuk Kaymakamı Ayhan Boyacı, Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, ilçe Emniyet Müdürü Uğur Er, THK Havacılık Eğitim Daire Başkanı Bekir Akyüz ve paraşütçüler katıldı. 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan 44. Türkiye Paraşüt Şampiyonasının ödül töreninde ilk olarak THK Başkanı Kürşat Atılgan´ın mesajı okundu. Türkiye´nin dört bir yanından toplam 65 yarışmacının katıldığı şampiyonada hedef branşında 13, formation skydiving branşında ise 14 takım yarıştı. Dereceye giren sporcular ödüllerini protokol üyelerinin ellerinden aldılar.